Recenze

Koučování s Kristinou byla pro mě zajímavá zkušenost. Byl jsem překvapen jaké existují techniky a postupy pro docílení určitého cíle. Paní Kristina je velmi přátelská, příjemná a hlavně má schopnost vcítit se do druhých a pochopit jejich potřeby a cíle. Líbilo se mi, že koučování nebylo jen o nějakém business cíli (což jsem očekával), ale nebál jsem se svěřit i se svými osobními problémy, které jsme se snažily vyřešit.

J. Kowalski

Rozhodla jsem se pro koučování, protože jsem nevěděla, co se sebou. Nevěřila jsem ani sobě a ani nikomu jinému- logicky 🙂
Na začátku jsem si naivně myslela, jak budou stačit dvě – tři hodiny sezení, ale bohužel, možná bohudík jsem to měla na delší dobu, každopádně to pro mě bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat, že jsem koučování podstoupila. Začala jsem si vážit sama sebe, začala jsem dělat i nedělat věci co já chci. Žiji si svůj život a nikdo nemá nárok mi do něho jakkoliv zasahovat. Doporučuji všem, kteří už neví kudy kam. Hlavně buďte vždy upřímní. Jak ke koučce ( aby vám mohla 100% pomoc) tak hlavně sami k sobě!!!!!!!

K. Jeřábková

I have had regular life coaching sessions with Kristina over the last 12 months and I would highly recommend her as a first class coach. Kristina is very systematic with her “wheel” approach to analysing the elements in one’s life where some initiatives may be needed to boost self-esteem and to develop personal goals. She is rigorous in driving one to completing the agreed tasks, and sympathetic in rescheduling in case the original timetable proves to be too ambitious.

Kristina is skilled at prompting self-reflection and self-analysis; she asks some hard-hitting questions. With her encouragement you will find that you will harness hidden talents and that you develop more fully as a person. Be open, listen carefully to her questions and be prepared to do the agreed groundwork. The more input you are prepared to provide, the better the outcome.

Without her encouragement I would not have completed and published a book, nor researched a detailed third world health care project that I ultimately hope to finance. Overall she has made a massive contribution to my quality of life and reignited a creative side that had all but died. I always look forward to our life coaching sessions, which we very successfully conduct over Facebook messenger in English.

Andy Perth, Australia

U koučování jsou nejdůležitější 3 věci (když pominu onu samotnou dovednost). Jsou to: vzájemné porozumění, lidskost a důvěra. Kristinka mi pomohla uvědomit si spoustu věcí a změnit tak svůj život. Pomohla mi na cestě k dodaní si odvahy podniknout kroky, které změnu vyžadují a neříkám, že lehké. Ale stalo to za to. Jsem na cestě za svým snem a jsem vděčna životu, že jsem mela moznost Kristinku potkat 🙂

Velky přínos koučování vidím v tom, že nám pomáhá věcí (a své sny) urychlovat, změny neodkládat, pohnout nás z místa v rekordním čase. Kristinka je výjimečný člověk, plny lásky, optimismu a vřelosti.

Pokud i Vy hledáte někoho, kdo Vám pomůže uvědomit si, co od života opravdu chcete a své sny navíc i uskutečnit, je to ten pravý člověk pro Vás.

Jana Müllerová

Kurz neuro koučinku Kristýny Kasabjan je profesionální s lidským přístupem a předčil má očekávaní. Samotné učení v rámci navazujících lekcí je nastavené podle principů neurovědy, takže je velmi efektivní, nabité ověřenými metodami a účinou moderní strategií. Oceňuji hloubku a komplexnost vedení, které sleduje hlavní cíle a přesah v souvislosti s poznaným fungováním lidského mozku, vědomí i podvědomí. Navíc je Kristýna empatická, zkušená a inspirativní osobnost, která svůj přirozený optimismus a erudici efektivně spojila v podporu sebepoznávání a tím vzrostlo mé sebevědomí. Překvapivě jsme dosáhli více než očekávaných a vytyčených cílů osobního rozvoje.

Lukáš Pospíšil